slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 65,05 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 993 zł/m2. Budynek z 2009 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 585 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją nietuzinkową aranżacją, przepięknym tarasem, a także atrakcyjną lokalizacją na terenie monitorowanego i kameralnego osiedla. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca ponadto komfortowym wnętrzem wykończonym z dbałością o każdy detal. Znajdziemy tu: aneks kuchenny + pokój dzienny + pokój + sypialnia + przedpokój + łazienka z wc. Dużym udogodnieniem jest na pewno obecność komórki lokatorskiej.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony i urządzony od podstaw ok. 10 lat temu. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zawiera umeblowanie, sprzęt AGD, a także wyposażenie widoczne na zdjęciach. Nowy właściciel zastrzega sobie prawo do zachowania elementów oświetlenia i drobnego sprzętu typu odkurzacz czy ekspres do kawy.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dużym potencjale – perfekcyjnie nadaje się na zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie. Sprzyja temu znakomita lokalizacja w sąsiedztwie niezbędnej do codziennego życia infrastruktury. W pobliżu znajdziemy bowiem wiele sklepów, centr handlowych, przedszkoli oraz szkół. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż jest dodatkowo ekonomiczny w utrzymaniu.

Zapraszamy pośredników do współpracy, a klientów do naszego oddziału. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-10)

Kontakt:
e-mail: a.szysz-kwasniak@wgn.pl