slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 389 000 zł i powierzchnia 66 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północ południe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 894 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany jest najnowocześniejszymi technologiami i rozwiązaniami, co czyni z niego prawdziwy „smart home” (budynek inteligentny). Dzięki niemu można poprzez aplikację mobilną (jak i system głosowy) sterować np. temperaturą w pomieszczeniach czy też oświetleniem. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może ciekawie rozplanowanym wnętrzem z komfortowymi pokojami. Warto dodać, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy praktyczne pomieszczenie piwniczne. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– balkon/taras
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– spiżarnia/pomieszczenie gospodarcze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa (monitoring części wspólnych). Osoby zmotoryzowane, jak i te posiadające więcej pojazdów, ucieszy duża dostępność miejsc parkingowych w najbliższym otoczeniu. Dodatkowo istnieje opcja wynajęcia garażu. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także fenomenalną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej infrastruktury: supermarketów, szkół, przedszkoli itp.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-328)

Kontakt:
e-mail: e.janota@wgn.pl