slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 92,89 m2, lokalizacją na szóstym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – wschód – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 12 230 zł/m2. Budynek z 2018 roku o ośmiu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,136 mln zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoją nobilitującą lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla z przestronnym parkingiem. W okolicy znajdziemy rozległe tereny rekreacyjne, jak np. parki, zbiorniki wodne, ścieżki rowerowe. Nie brakuje tu również licznych centr handlowych, sklepów, punktów usługowych itp. Rodziny z małymi dziećmi docenią na pewno pobliskie place zabaw, żłobki, przedszkola i szkoły.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim właścicielom najwyższe poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze troszczy się monitoring, ochrona, antywłamaniowe drzwi, domofon z szyfratorem i spokojne sąsiedztwo. Komfort z kolei zapewnia ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzacja. Dla zamożnych klientów posiadających więcej niż jeden samochód czekają aż 2 miejsca postojowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 70 tys. zł). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w opcji z zastanym wyposażeniem (do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem). Na koniec trzeba podkreślić funkcjonalny rozkład pomieszczeń, który obejmuje: taras + łazienka + przedpokój + salon + kuchnia + 3 sypialnie.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3331)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl