slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gruzja (Batumi)

Apartament do sprzedaży Gruzja (Batumi)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Batumi (Gruzja). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na piętnastym piętrze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, dwudziestoczterokondygnacyjny drapacz chmur oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 47,3 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9,3 tys. zł/m2, co daje 439 900 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2023 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN (oferta bezpośrednio od dewelopera). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją nieopodal portu, w pierwszej linii brzegowej Morza Czarnego. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa także wnętrzem na europejskim poziomie z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
– aneks kuchenny;
– sypialnię;
– przedpokój;
– łazienkę z wc;
– salon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca także fenomenalnym widokiem z okien na morze i panoramę miasta. W częściach wspólnych kompleksu, na którego terenie znajduje się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament znajdziemy wykwintne restauracje, strefy relaksu/wypoczynku, baseny, kawiarnie i centra fitness. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim olbrzymim potencjałem inwestycyjnym – opiekę nad nim przejąć może profesjonalny operator pełniący wszelkie usługi mieszkaniowe. W założeniu cała inwestycja deweloperska ma pełnić funkcję aparthotelu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony w najwyższym standardzie „pod klucz”. Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-239)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl