slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Konin

Apartament na sprzedaż Konin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Koninie (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 59,3 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 728 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 399 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności wspaniałą lokalizacją w cichej, bezpiecznej i zielonej okolicy. Wokół rozbudowana infrastruktura w postaci: kin, basenów, przychodni zdrowia, przedszkoli, szkół, instytucji usługowo-handlowych etc. Luksusowy apartament na sprzedaż naszpikowany jest wieloma nowoczesnymi gadżetami, jak np. system nagłośnienia Dolby Surround rozprowadzony w podwieszanych sufitach. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest fantastycznie odremontowane. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: łazienka + wc + pokój dziecięcy + sypialnia + kuchnia + korytarz + balkon + pokój dzienny. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży oferowany jest wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. WGN Konin gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-453)

Kontakt:
e-mail: p.szafran@wgn.pl