slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 275 000 zł i powierzchnia 41,71 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na I piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1930 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 593 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje nie tylko wysmakowanym wnętrzem i elegancją, ale również atrakcyjną lokalizacją w spokojnej okolicy. W okolicy znajdziemy szkoły, przedszkola, sklepy, dyskonty znanych marek, przychodnie lekarskie, parki, ZOO, kina, sklepy, banki, poczty etc. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka z wc. Wnętrze po generalnym remoncie. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. ze skomunikowana. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim lokatorom najwyższy standard bezpieczeństwa, za co odpowiadają m.in. fotokomórki, szyfratory oraz domofony.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Pamiętaj, że współpracując z WGN Wrocław Sienkiewicza 34a – biurem nieruchomości działającym terenie Dolnego śląska – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu oraz we wszelkich formalnościach. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (100-2)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl