slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 4-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 64,29 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – wschód – zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 752 zł/m2, co daje 369 800 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 3 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1972 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoim zadbanym wnętrzem, przestronnymi pomieszczeniami oraz nowoczesnym designem. Rodziny posiadające samochód docenią przynależne miejsce parkingowe. Dużym udogodnieniem są na pewno znajdujące się w częściach wspólnych: suszarnia, strych, rowerownia oraz wózkownia.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może także fantastyczną lokalizacją w ciekawym punkcie miasta. Blisko stąd do sklepów, dyskontów znanych marek, targowiska z ekologiczną żywnością, żłobków, przedszkoli, szkół, placów zabaw, obiektów sportowych, siłowni, basenu, kina oraz rozległych terenów rekreacyjnych (parków, lasów i stawów). Nieopodal znajduje się również apteka, przychodnia, szpital, bankomat, restauracje. Lokalizacja zapewnia także dogodny dojazd do autostrady A1.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiadają antywłamaniowe rolety okienne + monitoring + domofon + szyfrator. O komfort właścicieli oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu dba klimatyzacja. Osoby zmotoryzowane zainteresują na pewno liczne miejsce postojowe przy budynku. Na koniec warto dodać, że ekskluzywny apartament do sprzedaży został wyremontowany w 2016 roku. Wyposażenie oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu pozostaje wciąż do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Współpracując z WGN Sosnowiec otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sosnowiec – biura nieruchomości działającego na terenie Śląska i Zagłębia. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3472)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl