slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w jedenastokondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 390 tys. zł i powierzchnia 61,07 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na siódmym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północny zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1978 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 386 zł/m2. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje między innymi wyposażenie pokoi, łazienki oraz kuchni.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki poziom zarówno bezpieczeństwa, jak i komfortu. O to pierwsze dba monitoring + domofon z szyfratorem. Wygodę na europejskim poziomie zapewnia z kolei ogrzewanie podłogowe. Właściciele aut docenią dedykowany wyłącznie dla lokatorów parking.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoim wysmakowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń: balkon + wc + przedpokój + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto doskonałą lokalizacją w spokojnej, wygodnej i bezpiecznej lokalizacji. W okolicy znajdziemy niezwykle bogatą infrastrukturę: kina, przychodnie zdrowia, bankomaty, apteki, markety, dyskonty popularnych marek, centra handlowe etc. Rodziny z małymi dziećmi zainteresują z kolei place zabaw, parki z alejami do spacerowania, przedszkola i szkoły. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią siłownię, baseny, tereny zielone i rekreacyjne, ściankę wspinaczkową, ścieżki rowerowe, korty tenisowe, stadion zimowy.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany został licznymi, nowoczesnymi gadżetami, jak: Internet na światłowodach czy telewizja kablowa. Luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknym balkonem, praktyczną piwnicą, a także funkcjonalną komórką lokatorską. Na koniec warto dodać, że luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może nowoczesnym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego”, „Numer 1 na rynku katowickim” wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020”, „Orzeł Broker WGN 2021” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3546)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl