slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Estepona (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 680 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 150 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,152 mln zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu swoim eleganckim i wysmakowanym wnętrzem z imponującym tarasem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca ponadto śródziemnomorskim projektem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– taras;
– 2 sypialnie;
– 2 łazienki;
– salon;
– kuchnia.
Osoby zmotoryzowane docenią na pewno miejsce w garażu. Wszystkim z kolei przyda się funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim lokatorom europejski poziom życia. Dba o to m.in. klimatyzacja. Ekskluzywny apartament imponuje swoją unikatową lokalizacją zaledwie trzy kilometry od przepięknej plaży, na terenie niezwykle nobilitującego, zamkniętego osiedla z wieloma basenami, polem golfowym oraz terenami rekreacyjno-zielonymi w częściach wspólnych. W okolicy nie brakuje niezbędnych sklepów, punktów usługowych, centr handlowych, aptek etc.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9239)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl