slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północny wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 209 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 67,34 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 3 104 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim domownikom nie tylko najwyższy komfort i wszystkie udogodnienia, o jakich można tylko pomarzyć, ale także wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon). Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Dużą zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest jego komfortowe, eleganckie i wysmakowane wnętrze z podziałem na:
– przedpokój;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny;
– sypialnię;
– łazienkę z wc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa także doskonałą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury. W zasięgu wzroku znajdziemy placówki medyczne, przedszkola, sklepy, place zabaw, punkty usługowe. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Zapraszamy pośredników do współpracy. Jeśli zostaniesz nowym właścicielem tego ekskluzywnego apartamentu otrzymasz pakiet upominkowy od WGN Nieruchomości, a także Leroy Merlin, a w nim między innymi 10% rabatu przez cały dzień na zakupy w marketach Leroy Merlin. Promocja dla kredytobiorców tylko w naszym biurze. Każdy klient, który skorzysta z bezpłatnego pośrednictwa finansowego naszego doradcy z Notus Finanse i zaciągnie kredyt hipoteczny powyżej 150 tys. zł, otrzyma darmowo: niezbędną wycenę nieruchomości do kredytu, roczne, obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości. Zaoszczędź od kilkuset do kilku tysięcy zł na wstępie. O szczegóły promocji zapytaj naszego agenta.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług i 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego, a także innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Cena nie zawiera usług pośrednika i notariusza.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-50)

Kontakt:
e-mail: m.jata@wgn.pl