slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 47,1 m2, lokalizacją na IV piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 287 zł/m2. Budynek z 1970 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 249 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim kameralnym, eleganckim i wysublimowanym wnętrzem ze słonecznym balkonem. Do oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu przynależy pomieszczenie piwniczne. Entuzjaści nowoczesnych technologii docenią na pewno światłowodowy Internet.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji, w cichej, wygodnej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. Wokół rozwinięta infrastruktura w postaci: sklepów, dyskontów, marketów, żłobków, przedszkoli, szkół, placów zabaw, obiektów sportowych, siłowni, basenów, aptek, przychodni zdrowia, bankomatów, restauracji, punktów usługowych etc. Spacerowiczów skuszą rozległe tereny zielone i parki. Amatorzy dwóch kółek docenią pobliskie ścieżki rowerowe. Na zmotoryzowanych czekają miejsca postojowe na niestrzeżonym parkingu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z opcją pozostawienia wyposażenia (do negocjacji z dotychczasowym właścicielem).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada domofon z szyfratorem. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego”, „Numer 1 na rynku katowickim” wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020”, „Orzeł Broker WGN 2021” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3523)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl