slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 988 970 zł (9 897 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2020 roku o 6 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 99,93 m2, na której zaaranżowano 5 pokoi. V piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe – wschód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka swoim nowocześnie zaprojektowanym wnętrzem w modnym stylu, co daje poczucie komfortu, przestrzeni oraz wygody. Dużą zaletą są oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu są na pewno nieczęsto spotykane aż 2 balkony. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią z kolei dwa miejsca postojowe w garażowej hali (dodatkowo płatne) z dodatkową komórką lokatorską.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi obejmującym: salon + aneks kuchenny + balkon + 3 pokoje + sypialnię + łazienkę + wc + korytarz + pomieszczenie na pralkę/suszarkę. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowane w optymistycznych, jasnych kolorach.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w jednej z najbardziej poszukiwanych i jednocześnie najbardziej spokojnych okolic w mieście. W zasięgu wzroku mamy sklepy, dyskonty znanych sieci, słynne centrum handlowe, szkoły, przedszkola, gabinety lekarskie, punkty usługowe etc. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum oraz do obwodnic autostradowych (S11 oraz S5).

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Numer licencji agenta prowadzącego ofertę: 24516. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu oraz możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilkunastu banków. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-59)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl