slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 424 000 zł (5 678 zł/mkw.). Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na II piętrze 4-kondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje 4 pokoje o łącznej powierzchni 74,68 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekskluzywny apartament na sprzedaż oddany do użytku w 1991 roku. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje w pierwszej kolejności swoim przestronnym, eleganckim i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem:
– kuchnia;
– wc;
– salon;
– 3 sypialnie;
– przedpokój;
– łazienka.
Dużym udogodnieniem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest także przynależna piwnica. W częściach wspólnych znajdziemy rowerownię oraz wózkownię. Entuzjastów nowoczesnych technologii zainteresuje światłowodowy Internet.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również atrakcyjną lokalizacją w bezpiecznej, cichej i spokojnej okolicy. Na wyciągnięcie ręki dyskonty znanych marek, markety, żłobki, przedszkola, szkoły, place zabaw, boiska sportowe, kina, apteki, przychodnie zdrowia, sklepy, bankomaty, tereny zielone oraz słynny zespół przyrodniczo-krajobrazowy. Wyposażenie oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu pozostaje wciąż do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem. Na straży bezpieczeństwa wszystkich lokatorów czuwa monitoring + domofon.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego”, „Numer 1 na rynku katowickim” wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020”, „Orzeł Broker WGN 2021” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3577)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl