slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie)). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 729 tys. zł i powierzchnia 73,63 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2014 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 901 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności urzekającą lokalizacją na terenie atrakcyjnego, cichego i spokojnego osiedla z bogatą infrastrukturą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim imponującym widokiem z balkonu na zieleń. To perfekcyjne miejsce do zamieszkania dla majętnych rodzin z małymi dziećmi ze względu na pobliskie przedszkola, żłobki i szkoły. W okolicy znajdziemy również sklepy i przychodnie zdrowia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom zarówno komfort (klimatyzacja), jak i bezpieczeństwo. Warto podkreślić na samym początku, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaprojektowane zostało przez słynnego architekta tak, aby było wygodne i wykorzystywało maksymalnie powierzchnię przy zachowaniu poczucia przestrzenności i unikatowym podejściu do rozkładu. Znajdziemy tu: antresolę/sypialnię + przedpokój + łazienkę + pokój + garderobę + sypialnię + balkon + kuchnię + salon. Osoby posiadające samochód docenią z pewnością przynależne miejsce postojowe przed wejściem do budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy konieczności finansowania zakupu luksusowego apartamentu kredytem, gwarantujemy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-930)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl