slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzynastokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 599 tys. zł i powierzchnia 72,49 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na jedenastym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1980 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 263 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort. O to pierwsze troszczy się zewnętrzny i wewnętrzny monitoring, a także domofon z funkcją szyfratora. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją fantastyczną lokalizacją w pobliżu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: bankomatów, sklepów, przychodni zdrowia, aptek, kin, basenów, siłowni, obiektów sportowych, placów zabaw, szkół, przedszkoli, żłobków, sklepów, marketów, dyskontów popularnych marek, centr handlowych etc. W okolicy nie brakuje również przepięknych terenów zielonych: stawów i parków.

Luksusowy apartament na sprzedaż z opcją pozostawienia zastanego w nim wyposażenia (do uzgodnienia). Wielbicieli gadżetów XXI wieku zainteresuje z pewnością światłowodowy internet. Nowi lokatorzy będą mogli korzystać ze znajdującej się w częściach wspólnych suszarni. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoim nowoczesnym, 2-poziomowym wnętrzem z przepięknymi balkonami. Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Kupując ten luksusowy apartament z pomocą WGN Sosnowiec, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur w Polsce, „Lider Otodom 2021” dla woj. śląskiego, „Nr 1 na rynku katowickim” wg MoneyPL, „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Orły Nieruchomości” za 2021 rok.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3777)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl