slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 51 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajęcia znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się ponadto swoją ceną 2,5 tys. zł/m-c i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament na wynajem doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w zacisznej okolicy. Na rodziny posiadające samochód czeka przynależne miejsce parkingowe. Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa już od przekroczenia progu swoim estetycznie urządzonym i wytwornym wnętrzem z następującym rozkładem pomieszczeń: przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Wnętrze oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu całkowicie umeblowane i wyposażone.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14089)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl