slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2019 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 3 200 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 2-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 64 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia oczarowuje swoim wygodnym i komfortowym wnętrzem z przepięknym balkonem. Luksusowy apartament do wynajmu niezwykle ekonomiczny w eksploatacji. Do oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu przynależy piwnica. Na zmotoryzowanych czeka miejsce postojowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: pokój dzienny + aneks kuchenny + pokój + balkon + sypialnia + łazienka + przedpokój + balkon.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 500 zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyposażony w antenę satelitarną. Dużym udogodnieniem jest na pewno komórka lokatorska. Właściciel oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu dopuszcza doposażenie wnętrza pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy. Doskonała lokalizacja. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14093)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl