slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 5-kondygnacyjną kamienicę oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 68,69 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 4 644 zł/m2, co daje 319 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 2 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1922 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z tzw. „duszą” o nietuzinkowym klimacie. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert jasnym i zadbanym z dbałością o każdy detal wnętrzem: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój. Do oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu przynależna pomieszczenie piwniczne i możliwość korzystania ze strychu. Luksusowy apartament na sprzedaż po generalnym remoncie w 2017 r., kiedy to m.in.:
– wymieniono instalacje;
– położono gładzie na ściany;
– położono panele i płytki na podłogach;
– wstawiono nowe okna etc.
Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje wysokiej jakości zabudowa meblowa w kuchni wraz z płytą indukcyjną, piekarnikiem i zmywarką oraz zabudową przedpokoju i sanitariatów w łazience.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia mieszkańcom wysoki komfort i poczucie bezpieczeństwa (domofon). Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest na pewno ogrodzony, zamykany i przeznaczony głównie na miejsca parkingowe dziedziniec. Duża zaletą są również bezkonfliktowi i mili sąsiedzi. Luksusowy apartament do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do tras wylotowych i miast ościennych. Wokół bogata infrastruktura handlowo-usługowa.

Jeśli zostaniesz nowym właścicielem tego ekskluzywnego apartamentu, otrzymasz pakiet upominkowy od WGN Nieruchomości oraz Leroy Merlin, a w nim m.in. 10% rabatu przez cały dzień na zakupy w marketach Leroy Merlin. Promocja dla kredytobiorców. Tylko w naszym biurze. Każdy klient, który skorzysta z bezpłatnego pośrednictwa finansowego naszego Doradcy z Notus Finanse i zaciągnie kredyt hipoteczny powyżej 150 tys. zł, może otrzymać darmowo:
-niezbędną wycenę nieruchomości do kredytu
lub
-roczne, obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości.
Zaoszczędź od kilkuset do kilku tysięcy zł na wstępie.

WGN to największy koncern obrotu nieruchomościami w Polsce posiadający ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Cena nie zawiera usług pośrednika i notariusza.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-142)

Kontakt:
e-mail: k.czempa@wgn.pl