slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kraków (okolice)

Apartament do sprzedaży Kraków (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Krakowa (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, a także imponująca cena 360 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 3 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na I piętrze i liczy 76,17 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 726 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na sprzedaż oczarowuje już od przekroczenia progu kameralnym, odremontowanym wnętrzem z ładnym balkonem:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy komórka lokatorska oraz pomieszczenie piwniczne. Zmotoryzowanych ucieszą liczne miejsca postojowe zarezerwowane tylko dla mieszkańców.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia domownikom najwyższy stopień komfortu oraz bezpieczeństwa (domofon). Amatorzy dwóch kółek docenią na pewno znajdującą się w częściach wspólnych rowerownię. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje meble kuchenne wraz z tzw. dużym AGD (po indywidualnych ustaleniach możliwość pozostawienia dodatkowo innych elementów wyposażenia).

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapewniamy obsługę notarialną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy nieruchomości za gotówkę. WGN (Wielka Giełda Nieruchomości) działa na rynku obrotu nieruchomościami już od 1991 roku. Posiadamy ok. 80 biur w całym kraju. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Jako jedyne biuro w Polsce dwukrotnie uzyskaliśmy najwyższe wyróżnienie: Statuetkę Orła Brokera WGN. Z nami dobrze sprzedasz, kupisz i wynajmiesz nieruchomość. Bycie liderem zobowiązuje. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4804)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl