slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kołobrzeg

Apartament do sprzedaży Kołobrzeg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2009, a także imponująca cena 1,2 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o siedmiu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 75,34 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 15 928 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje przyszłym właścicielom nie tylko europejski komfort życia, ale również poczucie bezpieczeństwa (monitoring + całodobowa ochrona). Nowi lokatorzy mają do dyspozycji również znajdujące się w częściach wspólnych miejsca parkingowe, siłownię, plac zabaw i świetlicę. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się pod inwestycję i bezpieczną lokatę kapitału. Mocną zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest z pewnością zaaranżowane w gustownym stylu wnętrze: przedpokój, łazienka, balkon/loggia, aneks kuchenny, 2 sypialnie, pokój dzienny. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest jasne, słoneczne i widne.

Luksusowy apartament do sprzedaży poszczycić się może nobilitującą lokalizacją na zamkniętym, prestiżowym osiedlu w pierwszej linii brzegowej od strony morza. Nieopodal plaża i bogate zaplecze handlowo-usługowe. Amatorzy dwóch kółek i szerokorozumianego, aktywnego wypoczynku zainteresują się ścieżkami rowerowymi i trasami spacerowymi.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wszelkie prawa zastrzeżone. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Przy zakupie ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14081)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl