slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na czwartym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, sześciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 84,58 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 033 zł/m2, co daje 764 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z czterech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1994 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom zarówno najwyższy stopień bezpieczeństwa, jak i komfortu. O to pierwsze dbają: zewnętrzny monitoring, nowe drzwi wejściowe, a także domofon z funkcją szyfrator. Komfort z kolei zapewnia najwyższej jakości wnętrze oraz wiele nowoczesnych gadżetów (światłowód). Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z ujętym w cenie częściowym wyposażeniem/umeblowaniem (do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem). Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł w 2019 rok generalny remont, kiedy to między innymi wymieniono: instalację wodną + elektryczną + ogrzewanie + piony. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z indywidualnie zamykanym garażem (dodatkowo płatne: 340 zł/m-c). Zamożne osoby dysponujące kilkoma samochodami mogą dodatkowo parkować na pobliskim parkingu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż mieści się w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji. Na wyciągnięcie ręki wszystkie niezbędne w codziennym życiu udogodnienia: markety, sklepy, centra handlowe, bankomaty, dyskonty znanych sieci, żłobki, punkty usługowe, targowiska, place zabaw, boiska sportowe, przedszkola, szkoły, ścieżki rowerowe, apteki, siłownie, kina, tereny zielone (parki), przychodnie zdrowia. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, gdzie na 2 poziomach znajdziemy: taras + kuchnię + pokój dzienny + 3 sypialnie + przedpokój + łazienkę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Kupując ten luksusowy apartament z pomocą WGN Sosnowiec, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Wyremontujemy lub wykończymy pod klucz każdą Twoją nieruchomość wraz z zaufanymi i sprawdzonymi ekipami remontowymi, architektami czy firmami meblarskimi. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-4137)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl