slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Inowrocław

Apartament do wynajęcia Inowrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 104,22 m2 z podziałem na cztery pokoje w czterokondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1,5 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia gwarantuje domownikom zarówno wysoki standard życia, jak i poczucie bezpieczeństwa (monitoring). Luksusowy apartament do wynajmu naszpikowany jest wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np. światłowód. Luksusowy apartament na wynajem zachwyca już od przekroczenia progu kameralnym, słonecznym i przestronnym wnętrzem, gdzie znajdziemy: balkon + 3 sypialnie + pokój gościnny + jadalnię + kuchnię + przedpokój + łazienkę z wc. Ekskluzywny apartament do wynajmu na zasadach najmu okazjonalnego (u notariusza). Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością możliwość wynajęcia miejsca postojowego na zamkniętym terenie (dodatkowo płatne 62 zł/m-c).

Luksusowy apartament do wynajęcia jest nieumeblowany. Ekskluzywny apartament na wynajem olśniewa elitarną lokalizacją w centrum miasta, nieopodal Rynku. W pobliżu liczne punkty usługowe, sklepy. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu zapewnia najwyższą jakość usług. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Gorąco polecam i zapraszamy na bezpłatną prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 1 500 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4954)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska@wgn.pl