slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 78,79 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 141 zł/m2. Budynek z 2019 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 799 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż z możliwością pozostawienia zastanego w jego wnętrzu wyposażenia (do uzgodnienia). Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom europejski poziom życia w otoczeniu niebywałego komfortu (ogrzewanie podłogowe) oraz prestiżu. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy 2 poziomy:
– przedpokój;
– łazienkę;
– taras;
– wc;
– pralnię;
– 3 sypialnie;
– pokój dzienny;
– kuchnię.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (instalacja alarmowa). Luksusowy apartament na sprzeda wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją fantastyczną lokalizacją w otoczeniu zieleni (lasy, parki) i rozległych terenów rekreacyjnych. Wokół nie brakuje typowo miejskiego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego: bankomatów, przychodni zdrowia, aptek, obiektów sportowych, placów zabaw, szkół, przedszkoli, żłobków, sklepów etc. To niezwykle prestiżowa okolica z zamkniętym, elitarnym osiedlem.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależną komórką lokatorską, a także miejscem parkingowym (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupując tą nieruchomość z pomocą WGN Sosnowiec nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy Liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: Orzeł Broker WGN 2020 dla najlepszych biur w Polsce, Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego, NR 1 na rynku katowickim wg MoneyPL, Top Marka Laur Klienta 2022, Orły Nieruchomości za 2021 rok.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3695)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl