slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 72,7 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 6 396 zł/m2. Budynek z 1990 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 465 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż do uzgodnienia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją doskonałą lokalizacją w wygodnej i poszukiwanej na rynku okolicy. Rodziny posiadające samochód zainteresują liczne miejsca parkingowe. Lokalizacja przypadnie do gustu w szczególnie majętnym osobom wychowującym małe dzieci ze względu na pobliskie place zabaw. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z zawartym w cenie częściowym umeblowaniem. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: loggię + przedpokój + wc + łazienkę + jadalnię + kuchnię + 2 sypialnie + pokój dzienny. Dużym udogodnieniem dla wszystkich jest na pewno przynależna piwnica. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest gustownie odremontowane.

Skontaktuj się z nami. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu do sprzedaży. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty na www.wgn.pl. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu, bezpłatnie Sprawdzisz ofertę banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5861)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl