slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Zielona Góra (okolice)

Apartament do wynajęcia Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 1980 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na IV piętrze z korzystną ekspozycją okien na południe. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 700 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 38 metrach kwadratowych. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 400 zł.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na wynajem urzeka już w pierwszej kolejności swoim kameralnym i słonecznym wnętrzem oferującym życie na europejskim poziomie. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajęcia: przedpokój + salon + sypialnia + aneks kuchenny + łazienka. Ekskluzywny apartament do wynajmu znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji nieopodal parku, kina, urzędów, licznych sklepów, marketów etc.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Najemca ponosi koszty związane z wynajęciem nieruchomości: czynsz najmu płatny z góry + kaucja + taksa notarialna za najem okazjonalny + obsługa transakcji przez biuro nieruchomości. Więcej ciekawych ofert na www. wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-527)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl