slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 269 tys. zł (4 554 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku/kamienicy z 1988 roku o dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 59,07 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoim eleganckim, komfortowym i praktycznie rozplanowanym wnętrzem: przedpokój + sypialnia + łazienka + kuchnia + salon. Kwestia odsprzedaży/pozostawienia wyposażenia jest do uzgodnienia z właścicielem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa komfortu oraz bezpieczeństwa. Dba o to nie tylko monitoring, ale również jest to zasługa spokojnego sąsiedztwa.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z przynależnym, ładnym ogrodem i balkonem. Warto również dodać, że do oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto doskonałą lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Nie brakuje tu jednakowoż tak potrzebnych w codziennym życiu przedszkoli, żłobków, sklepów, szkół, dyskontów, marketów, obiektów sportowych, placów zabaw, centr handlowych i punktów usługowych. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3238)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.plv