slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol, Malaga (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1,376 mln zł i powierzchnia 150 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 173 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim przestronnym, eleganckim i zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: 2 sypialnie + tarasy + przedpokój + salon + 2 łazienki + kuchnia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze troszczy się profesjonalna, całodobowa ochrona; natomiast komfort zapewnia m.in. ogrzewanie podłogowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w elitarnej okolicy, na zamkniętym terenie, w niedalekiej odległości od sklepów, marketów, supermarketów i pól golfowych. Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje również bajkowym ogrodem. Przyszli właściciele będą mogli bez skrępowania korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych kortów tenisowych, saun, łaźni, siłowni oraz basenów.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia, itd. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-5803)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl