slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Apartament do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, a także imponująca cena 420 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy z 1800 roku o 4 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na I piętrze i liczy 126,91 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 3 309 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa unikatową lokalizacją w prestiżowej, barokowej kamienicy w centrum miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ogromną powierzchnią oraz przemyślanym rozkładem pomieszczeń: przedpokój + kuchnia + jadalnia + salon + łazienka + sypialnia + taras + pomieszczenie gospodarcze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje także ogromnym potencjałem z opcją przeznaczenia na prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej (osobne wejście). Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu z ponadprzeciętnymi możliwościami aranżacyjnymi. Ciekawostką są na pewno perfekcyjnie zachowane, oryginalne elementy dekoracyjne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom piękne widoki, jakie rozciągają się z jego tarasu. Rodziny posiadające samochód mogą parkować swoje pojazdy na podwórku. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje zabudowę kuchenną. Pozostałe elementy umeblowania oraz wyposażenie pozostają do negocjacji. Polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Skontaktuj się ze mną drogą mejlową, aby umówić się na prezentację i/lub uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów oraz materiałów. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Nieruchomości Świdnica. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-75)

Kontakt:
e-mail: i.madej@wgn.pl