slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Ekskluzywny apartament na wynajem Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 60 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na parterze w budynku z 1998 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 3 800 zł/m-c, 3 pokoje oraz lokalizacja w 2-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wraz z przepięknym ogrodem. Osoby zmotoryzowane docenią z kolei garaż. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto fantastycznym tarasem. Dużym udogodnieniem będzie na pewno przynależne pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się doskonałą lokalizacją w urokliwej i atrakcyjnej dzielnicy. Na wyciągnięcie ręki szkoły, przedszkola, sklepy, a także wiele atrakcji, jak np. Puszcza Wkrzańska czy Szczecińska Gubałówka. Do centrum Szczecina można dojechać w ok. dziesięć minut. Amatorzy dwóch kółek docenią z pewnością liczne trasy rowerowe.

Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– aneks kuchenny;
– 2 sypialnie;
– łazienka;
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia przyszłym domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowa roleta). Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13241)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl