slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 80,09 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północny wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 103 zł/m2. Budynek z 2013 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 649 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje przede wszystkim elitarną lokalizacją na monitorowanym i zamkniętym osiedlu. W sąsiedztwie bogata infrastruktura, jak np.: punkty usługowe, sklepy, dyskonty, markety, centra handlowe, szkoły, przedszkola, żłobki, boiska sportowe. Rodziny z małymi dziećmi oraz osoby lubiące długie spacery docenią na pewno pobliski park oraz place zabaw. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim wysmakowanym wnętrzem z dbałością o najdrobniejszy nawet szczegół. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: przedpokój + 2 sypialnie + łazienka + kuchnia + taras + pokój dzienny. Wyposażenie oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu pozostaje podlega negocjacji indywidualnie z właścicielem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom nie tylko najwyższy komfort, ale i poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiadają: antywłamaniowe rolety, monitoring, domofon z funkcją szyfratora oraz spokojne sąsiedztwo. Rodziny posiadające samochód docenią miejsce postojowe w garażu (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także imponującym tarasem oraz przynależnym ogrodem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3343)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl