slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 395 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 59,71 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 615 zł/m2. Rynek wtórny. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera większość mebli.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka już od pierwszej prezentacji swoim fantastycznym wnętrzem zaprojektowanym w wysmakowanym stylu. Znajdziemy tu:
– przedpokój;
– łazienkę;
– wc;
– 2 sypialnie;
– aneks kuchenny;
– balkon;
– pokój dzienny.
Warto podkreślić, że wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest wytworne, słoneczne i obszerne.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależną piwnicą. Atrakcyjna lokalizacja na jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli miasta to kolejna z długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Nieopodal znajduje się znany i lubiany przez mieszkańców park. Niedaleko bogata infrastruktura: przedszkola, szkoły, żłobki, place zabaw, sklepy, punkty handlowo-usługowe, dyskonty popularnych sieci, galerie handlowe itp. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej i kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3149)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl