slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 320 000 zł (5 161 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 62 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia. Wystawa okien od strony wschodniej i zachodniej.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności funkcjonalnym, komfortowym i eleganckim wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu pełnej infrastruktury (sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, tereny zielone, obiekty sportowe, supermarkety, place zabaw). Dodatkowo lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do drogi ekspresowej S3. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa szyfrowany domofon. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + balkon+ sypialnia + pokój + przedpokój + łazienka + wc + balkon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie są kompletnie umeblowane oraz wyposażone (w cenie).

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom, które chcą mieszkać na europejskim poziomie, w komforcie, wygodzie, prestiżu ciszy i spokoju. Osoby zmotoryzowane docenią liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego ekskluzywnego apartamentu, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie za prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-319)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl