slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 135,46 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 9 575 zł/m2. Budynek z 2015 roku o jednej kondygnacji z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,297 mln zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony w bardzo wysokim standardzie. Wyposażenie pozostaje do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją fantastyczną lokalizacją w otoczeniu kompletnej, bogatej infrastruktury: punktów usługowych, sklepów, dyskontów popularnych marek, szkół, marketów, przedszkoli, żłobków, obiektów sportowych, placów zabaw etc. Na wielbicielu sportu i szeroko rozumianego aktywnego wypoczynku czekają obiekty sportowe, baseny i tereny zielone.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może na pewno komfortowym i zaaranżowanym w nowoczesnym designie wnętrzem, na które składają się: taras + 3 sypialnie + łazienki + patio + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym lokatorom wysoki poziom bezpieczeństwa (miłe i spokojne sąsiedztwo + instalacja alarmowa + monitoring + wideodomofon + antywłamaniowe rolety) oraz komfortu (klimatyczny kominek + rekuperacja + ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja. Na zmotoryzowanych czeka garaż. Przyszli właściciele będą mogli korzystać nie tylko z przepięknego ogrodu, ale również klimatycznego patio oraz tarasu. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3417)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl