slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Studio/kawalerka. Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w wysokim, osiemnastokondygnacyjnym wieżowcu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z jednego pokoju w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 737 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok ukończenia budowy – 2023. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 58 m2. Standard deweloperski. Najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 448 740 zł oraz położenie na osiemnastym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa wytwornym, eleganckim i zadbanym wnętrzem z przemyślanym rozkładem pomieszczeń: sypialnia + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nie tylko wysoki stopień bezpieczeństwa (całodobowa ochrona), ale i wygody. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert doskonałą lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji deweloperskiej z przepięknymi basenami, aquaparkiem, kawiarniami, restauracjami, obiektami sportowymi, saunami, SPA, placami zabaw, klubami, ogrodami oraz rozległymi terenami rekreacyjnymi. Wśród licznych atrakcji turystycznych znajdziemy m.in. królewskie grobowce, greckie miasta-państwa. W okolicy bogata infrastruktura miejska.

Luksusowy apartament na sprzedaż o dużym potencjale inwestycyjnym z myślą o dochodowym wynajmie. Kolejnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest z pewnością fantastyczny widok z okien na morze. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-538)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl