slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 58,98 m2, lokalizacją na III piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północny wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 783 zł/m2. Budynek z 2018 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 636 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż ze słonecznym tarasem, komfortowym wnętrzem i gwarancją życia na europejskim poziomie. Wielbiciele dwóch kółek ucieszą się ze znajdującej się w częściach wspólnych rowerowni, natomiast rodziny z małymi dziećmi zainteresuje wózkownia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony jest w najszybszy, światłowodowy internet oraz telewizję kablową.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją doskonałą lokalizacja w cichej, spokojnej, wygodnej i bezpiecznej okolicy. Na wyciągnięcie ręki znana galeria handlowa, dyskonty popularnych marek, markety, sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły, place zabaw, boiska sportowe, siłownie, kina, ścieżki rowerowe, apteki, przychodnie zdrowia, bankomaty.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– taras;
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim lokatorom życie na światowym poziomie z wieloma udogodnieniami, jak np. ogrzewanie podłogowe. Osoby zmotoryzowane docenią naziemne miejsce postojowe przy budynku (dodatkowo płatne 25 000 zł). Gwarancją bezpieczeństwa jest monitoring zewnętrzny + ochrona + recepcja + zamontowany domofon. Wyposażenie oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu pozostaje do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3462)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl