slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 421 tys. zł (5 024 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 83,8 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Trzecie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom nie tylko komfort i życie na europejskim poziomie, ale też bezpieczeństwo. Strzeże tego monitoring, wideodomofon oraz antywłamaniowe drzwi wejściowe. Niecodziennym rozwiązaniem w budynku jest znajdująca się tu własna stacja uzdatniania wody. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje całe umeblowanie (z wyjątkiem łóżka). Właściciele aut z pewnością docenią przynależne miejsce parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa także elitarną lokalizacją na zamkniętym terenie. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum. W najbliższej okolicy bogata infrastruktura z:
– marketami;
– żłobkami;
– przedszkolami;
– szkołami;
– punktami usługowymi;
– sklepami;
– galeriami handlowymi.
Wielbiciele dwóch kółek ucieszą się ze znajdującej się w częściach wspólnych rowerowni. Wszystkim natomiast przyda się funkcjonalne pomieszczenie piwnicze.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje komfortowym, zadbanym i zaprojektowanym z wyczuciem smaku wnętrzem. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco: łazienka + kuchnia + balkon + pokój dzienny + wc + jadalnia + przedpokój + 3 sypialnie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4564)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl