slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Gorzów Wielkopolski

Apartament do wynajmu Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na wynajem w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2,4 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 36,92 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać dwa pokoje oraz niedawny rok budowy 2021. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na trzecim piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o czterech kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia ekonomiczny w utrzymaniu. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem luksusowym apartamencie są komfortowo umeblowane i wyposażone. Znajdziemy tu: przedpokój + łazienkę z wc + sypialnię + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa elitarną lokalizacją w nowoczesnej kamienicy w Śródmieściu. Wokół niezbędna w codziennym życiu infrastruktura: punkty usługowe, sklepy etc. Na koniec warto dodać, że oferowany do wynajęcia luksusowy apartament jest całkowicie nowy i dotychczas nie był przez nikogo zamieszkały. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednokrotności jednomiesięcznych opłat.

WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry oraz ogół, a także na podstawie oświadczenia Sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny i stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej i kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3232)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl