slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Isekle)

Apartament na sprzedaż Cypr (Isekle)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Isekle (Cypr). Studio/kawalerka. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na piątym piętrze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, trzydziestojednokondygnacyjny wieżowiec oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 45 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 13 419 zł/m2, co daje 603 860 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z jednego pokoju. Warto podkreślić, że budynek oddany zostanie do użytku w 2024 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyci każdego już od pierwszego przekroczenia progu swoim komfortowym, nowoczesnym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, na które składają się: balkon + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny. Z okien roztacza się zapierający dech w piersiach widok na góry oraz morze. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa, co gwarantuje całodobowa ochrona wspierana przez zaawansowany system kamer bezpieczeństwa.

Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie w otoczeniu komfortu i nowoczesnych gadżetów XXI wieku. Warto podkreślić, że wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu wyposażono w oświetlenie punktowe i LED, system „smart-home”, a także VRF systemy klimatyzacyjne oraz centralną telewizję satelitarną. Prestiżu ofercie dodaje obecność concierge’a.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje także ogromnymi możliwościami inwestycyjnymi związanymi między innymi z elitarną lokalizacją w poszukiwanej okolicy, a także konceptem hotelowym budynku. Okolica uchodzi za obszar, który zwraca uwagę bogatym zapleczem socjalnym, nowymi projektami mieszkaniowymi i niesamowitymi plażami.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje spokojne życie zgodne z naturą w bliskiej odległości od wszystkich codziennych i towarzyskich udogodnień, jak np.: bary, kawiarnie, instytucje zdrowia, bankomaty, banki, bazary z ekologiczną żywnością. W pobliżu znajdziemy także wiele turystycznych atrakcji:
– historyczne zamki
– starożytne miasta.
Osoby zmotoryzowane docenią na pewno odkryty parking. Wielbicieli sportu ucieszą aż cztery baseny, aquapark, sauna, łaźnia turecka, SPA, mini golf, siłownia, plażowe boisko do siatkówki, kort tenisowy, centrum sportowe, boisko do koszykówki. Rodziny z małymi dziećmi zainteresuje z kolei klub dziecięcy, plac zabaw, sala gier i zadbany ogród. Biznesmeni będą mogli korzystać ze znajdującej się tu sali konferencyjnej. Wszystkich na pewno ucieszy informacja, że do plaży można stąd dojść spacerem w kilka minut.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty sprzedaży luksusowego apartamentu. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia, a także inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Mielec. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-19)

Kontakt:
e-mail: mielec@wgn.pl