slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 61,07 m2, lokalizacją na siódmym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północny zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 4 745 zł/m2. Wieżowiec z 1978 roku o jedenastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 411 900 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu obejmuje kompletne wyposażenie pokoi, łazienki oraz kuchni.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo. O to pierwsze dba ogrzewanie podłogowe, natomiast gwarancją bezpieczeństwa jest domofon z szyfratorem oraz monitoring. Właściciele aut docenią z pewnością dedykowany wyłącznie dla lokatorów parking.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim eleganckim i wysmakowanym wnętrzem z funkcjonalnym podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + balkon + wc + pokój dzienny + kuchnia. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto wspaniałą lokalizacją w spokojnej, komfortowej i bezpiecznej lokalizacji. Na wyciągnięcie ręki mamy dostęp do bankomatów, sklepów, przychodni zdrowia, aptek, kortów tenisowych, obiektów sportowych, atrakcji turystycznych (zamki), ścianek wspinaczkowych, ścieżek rowerowych, parków, tereny zielonych, kin, basenów, siłowni, placów zabaw, szkół, przedszkoli, dyskontów znanych sieci, centr handlowych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany wieloma gadżetami XXI wieku, jak np. światłowód, telewizja kablowa. Olbrzymią zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest z pewnością przynależne:
– komórka lokatorska;
– pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego”, „Numer 1 na rynku katowickim” wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020”, „Orzeł Broker WGN 2021” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3496)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl