slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż w nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północny zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2019, a także imponująca cena 1,87 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 59 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 31 695 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż uchodzi za perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy komfort, ale i bezpieczeństwo. Gwarantem tego jest całodobowa ochrona. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim wysublimowanym, eleganckim wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: taras + przedpokój + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + jadalnia + pokój dzienny. Warto podkreślić, że duże przeszkolone powierzchnie nie tylko optycznie powiększają powierzchnię, ale i stwarzają wrażenie bezpośredniego kontaktu z naturą.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależną komórką lokatorską. Właścicieli aut zainteresuje miejsce postojowe w garażowej hali. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na morze. Siedząc na tarasie, ma się wrażenie przebywania na samej plaży.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może jedną z najlepszych i najbardziej topowych lokalizacji nad polskim morzem. To niezwykle prestiżowy i nowoczesny apartamentowiec położony tuż przy plaży. Budynek posiada nie tylko oryginalną architekturę, ale również przepiękne, wewnętrzne atrium.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-860)

Kontakt:
e-mail: mielno@wgn.pl