slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Studio/kawalerka. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na trzecim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, sześciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 28,73 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 19 805 zł/m2, co daje 569 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności swoją doskonałą lokalizacją w samym sercu miasta, wśród rozwiniętej infrastruktury> znajdziemy tu liczne sklepy, wykwintne restauracje, punkty usługowe etc. Zmotoryzowanych ucieszy przebiegająca nieopodal nitka autostrady A1. Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w funkcjonalnym stylu z dbałością o każdy szczegół. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– aneks kuchenny;
– przedpokój;
– łazienka;
– salon/sypialnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca olbrzymim potencjałem inwestycyjnym (FV VAT, koszty, odliczenie VAT, amortyzacja, opcja sprzedaży wewnątrz wspólnotowej – FV VAT 0%). W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1127)

Kontakt:
e-mail: w.pstragowska@wgn.pl