slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na trzecim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 4-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 112,39 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 515 zł/m2, co daje 732 260 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z czterech pokoi.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży został zaprojektowany przez zdolnego i słynnego w okolicy architekta, co dodatkowo podnosi prestiż oferty. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych osób, którzy szukają wygody, komfortu, chcą otaczać się wysmakowanymi wnętrzami oraz mieszkać na światowym poziomie w bliskim kontakcie z naturą.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także atrakcyjną lokalizacją w pobliżu dużej aglomeracji miejskiej. Okolica bogata w liczne szkoły, przedszkola, sklepy, punkty usługowe, aleje spacerowe, stawy, tężnie solankowe. Zmotoryzowani docenią dogodny dojazd do autostrady. Lokalizacja uchodzi za niezwykle cichą, spokojną i bezpieczną.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom nie tylko najwyższe bezpieczeństwo, ale i wygodę. O to pierwsze troszczy się monitoring + domofon. Wygodę natomiast podnosi rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego + klimatyzacja. Ciekawostką są tu także zautomatyzowane rolety zewnętrzne i moskitiery. Majętne osoby dysponujące kilkoma autami docenią na pewno aż 2 miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje wysmakowanym, estetycznie zaprojektowanym i funkcjonalnie zaaranżowanym wnętrzem:
POZIOM NIŻSZY: spiżarnia + salon + gabinet + wc + jadalnia + balkon + kuchnia;
POZIOM WYŻSZY: pokój dla dziecka + łazienka + hol + sypialnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa także ciekawym oświetleniem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na dodatkowe pytania. Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług i 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-379)

Kontakt:
e-mail: k.pampuch@wgn.pl