slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2007 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2,8 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą, wystylizowaną powierzchnią 43,5 m2, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Ekskluzywny apartament na wynajem adresowany do zamożnych klientów, którzy chcą wieść życie na europejskim poziomie w otoczeniu luksusów, wygód, a także ciszy i spokoju. Luksusowy apartament do wynajmu na co najmniej dwanaście miesięcy. Dużym udogodnieniem jest gotowość właściciela do doposażenia oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu pod potrzeby przyszłego najemcy (łóżko w sypialni). Kolejny, niespotykany atut to przysługujące nowym najemcom prawo do korzystania z osiedlowej siłowni.

Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim efektownie oświetlonym wnętrzem za pomocą LED-ów. Do długiej listy zalet można dopisać praktyczną komórkę lokatorską, liczne miejsca postojowe w podziemnym garażu oraz opcję podłączenia do Internetu (światłowód). Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco:
– balkon;
– hol;
– łazienka z wc;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w nobilitującej lokalizacji, na zamkniętym terenie, co dodatkowo podnosi jego prestiż. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje swoim domownikom nie tylko najwyższy standard, ale i poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiada nowoczesny monitoring na osiedlu. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13507)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl