slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kłodzko (okolice)

Apartament na sprzedaż Kłodzko (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Kłodzka (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 70 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 4 429 zł/m2. Budynek o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 310 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca od pierwszej prezentacji fenomenalną lokalizacją w pięknej, cichej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa również ciekawie zaaranżowanym, gustownie urządzonym oraz pieczołowicie zadbanym wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia: pokój + salon + kuchnia + łazienka + przedpokój. Dużym udogodnieniem jest na pewno przynależąca do luksusowego apartamentu na sprzedaż komórka, piwnica i niewielki ogród z wiatą oraz oczkiem wodnym.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentacje tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Pomagamy w zorganizowaniu finansowania – kredyty hipoteczne, inwestycyjne firmowe.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (040-116)

Kontakt:
e-mail: zabkowice@wgn.pl