slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wieluń

Apartament do sprzedaży Wieluń

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Wieluniu (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, jednokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 8 681 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2019. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 91 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe – wschód – zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 790 tys. zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, a także wygody. Za to pierwsze odpowiedzialny jest monitoring, ogrodzenie terenu oraz domofon. Komfort natomiast zapewnia wyposażenie wnętrza w sprzęty czołowych, światowych producentów oraz wykończenie z zachowaniem troski o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z praktyczną, przynależną komórką lokatorską.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także zaaranżowanymi we współczesnym designie pomieszczeniami: hol + wc + łazienka + gabinet + 2 sypialnie + taras + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może swoją topową lokalizacją w elitarnej i poszukiwanej na rynku inwestycji deweloperskiej. W najbliższej okolicy mieści się wiele obiektów sportowych, basenów, sklepów, punktów gastronomicznych, szkół, lokali usługowych, przedszkoli itp. Rodziny z małymi dziećmi docenią pobliski plac zabaw. Dla wszystkich przewidziano salę fitness i kompleks saun. Warto dodać, że lokalizacja gwarantuje także dogodny dojazd do centrum.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Współpracujemy z 15 bankami, co oznacza, że gwarantujemy profesjonalna pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont luksusowego apartamentu. Wieloletnia współpraca z 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najlepszego ubezpieczenia ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1519)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl