slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 140,95 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi (prawdziwe drewno, gres, armatura i sanitariaty włoskiej produkcji, nagłośnienie światowej marki). Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 449 zł/m2. Budynek z 2008 roku o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 050 000 zł i przemyślanym rozkładem 5 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją unikatową lokalizacją blisko morza w jednej z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych, nadmorskich miejscowości w Polsce. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się wysmakowanym, gustownie umeblowanym i odremontowanym wnętrzem:
POZIOM 0:
– korytarz;
– kuchnia;
– sypialnia;
– łazienka;
– salon;
– jadalnia;
Poziom 2:
– 2 sypialnie;
– łazienka;
– pomieszczenie gospodarcze;
Poziom 3:
– sypialnia.
Luksusowy apartament na sprzedaż z całym wyposażeniem Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy dodatkowo pomieszczenie piwniczne. Przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12344)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl