slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż oferowany jest w standardzie deweloperskim. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2022, a także imponująca cena 378 595 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 60,19 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 290 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w przepięknym budynku o uniwersalnej, klasycznej i ponadczasowej formie architektonicznej. To poszukiwana na rynku, nowa inwestycja deweloperska. Wokół rozciągają się rozległe tereny rekreacyjne. Lokalizacja gwarantuje także szybki dojazd do autostrady. W zasięgu wzroku mamy przedszkola, żłobki, szkoły, przychodnie zdrowia, sklepy etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z miejscem parkingowym oraz pomieszczeniem gospodarczym (dodatkowo płatne). Miłośnicy jazdy na rowerze docenią na pewno rowerownię w częściach wspólnych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje również swoim wysublimowanym stylistycznie wnętrzem, gdzie znajdziemy: łazienkę z wc + pokój gościnny + balkon/taras + 2 sypialnie + przedpokój + aneks kuchenny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom oraz ich gościom wysoki stopień bezpieczeństwa, o co troszczą się solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe z dwoma zamkami znanej marki + domofon. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę banków.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5520)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl