slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 5-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 40 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 14 225 zł/m2, co daje 569 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 2 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2020 roku.

Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom zarówno najwyższy standard życia, jak i poczucie bezpieczeństwa (ochrona, monitoring). Ekskluzywny apartament do sprzedaży ze słonecznym balkonem. Nowi lokatorzy będą mogli korzystać również ze znajdujących się w częściach wspólnych: SPA z łączką solarną, sauną, jacuzzi, pokojem do masażu, siłowni, pokoju zabaw dla dzieci, strefy „fun” z wygodnymi kanapami, grami planszowymi, konsolą, rowerownią etc. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje rewelacyjną lokalizacją zaledwie 500 m od plaży, w cichej, spokojnej i zielonej okolicy. W zasięgu ręki: szkoły, kościoły, przychodnie zdrowia, sklepy, bankomaty, ścieżki rowerowe. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do DK11 i S6. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży pozostaje wciąż do ostatecznego uzgodnienia.

Luksusowy apartament do sprzedaży wykończony w standardzie „pod klucz” z wielką dbałością o detale. Znajdziemy tu:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnię;
– łazienkę z wc;
– balkon.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca ogromnym potencjałem inwestycyjnym z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do sprzedaży. Przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13744)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl