slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 120 m2, lokalizacją na IV piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 6 242 zł/m2. Budynek z 2012 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 749 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do sprzedaży poszczycić się może nobilitującą lokalizacją w centrum z widokiem na Wartę, Starówkę, katedrę i panoramę miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca fantastycznie zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem z funkcjonalnym podziałem na 2 strefy:
STREFA PARTERU:
– korytarz;
– łazienka;
– garderoba;
– sypialnia;
– loggia;
– salon;
– aneks kuchenny;
STREFA PIĘTRA:
– powierzchnia do zaaranżowania jako przestronne studio z otwartą łazienką lub podziału na dowolną ilość pokoi.

Luksusowy apartament do sprzedaży nie był dotychczas przez nikogo zamieszkały. Osoby posiadające samochód na pewno docenią mały parking na posesji + duży, płatny parking bezpośrednio przy budynku. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nie tylko najwyższy komfort życia, ale również bezpieczeństwo (domofon). Luksusowy apartament do sprzedaży znajduje się w otoczeniu kompletnej infrastruktury miejskiej ze sklepami, marketami, dyskontami, punktami usługowymi, bulwarami nad Wartą, teatrami, filharmonią, najlepszymi restauracjami, cukierniami etc.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się również pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Osoby posiadające samochód na pewno docenią możliwość kupna podziemnego garażu (dodatkowo płatne: 70 000 zł). Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Wraz z właścicielami luksusowego apartamentu na sprzedaż zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Przed prezentacją luksusowego apartamentu do sprzedaży niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ekskluzywnego apartamentu) przed oględzinami luksusowego apartamentu. Klientom zainteresowanym zakupem ekskluzywnego apartamentu WGN zapewnia pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania Aktu Notarialnego. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3395)

Kontakt:
e-mail: n.szulc@wgn.pl