slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow

Apartament na sprzedaż Konin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Koninie (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 550 tys. zł i powierzchnia 60 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2021 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 167 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do zamożnych klientów: młodych małżeństw albo singli. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje także atrakcyjną lokalizacją na terenie nowego osiedla. W zasięgu wzroku szpital, punkty usługowe, markety, sklepy. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się eleganckim i komfortowym wnętrzem zaprojektowanym w wysmakowanym stylu: balkon + przedpokój + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu obejmuje meble w stałej zabudowie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom najwyższy stopień zarówno komfortu (klimatyzacja), jak i bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w nowoczesnym stylu przez profesjonalnego architekta wnętrz. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy. Masz pytania – skontaktuj się z nami drogą mejlową. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-432)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl